portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków Trzy Ogrody - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trzy Ogrody - sprawy osiedlowe » Forum » ROLETY ANTYWŁAMANIOWE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
wiciunia 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 10, 2015 20:33
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 20:36    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

A co myślicie o roletach Roletex?
marina56 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sty 28, 2015 20:47
Posty: 4
Skąd: Polski

PostWysłany: Śro Sty 28, 2015 20:52    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Warto w Roletexie sprawdzić ceny. Są tani, ale jakość ich rolet jest świetna. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy od nich rolety wewnętrzne i zewnętrzne.
paula_zy 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 09, 2014 13:42
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 11:15    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Witam, chcemy z mężem kupić rolety wewnętrzne, czy ktoś z was posiadających już takowe może polecić w miare tanią i dobrą firmę?
Sivasek 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Pią Sie 01, 2014 6:52
Posty: 96
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 17:26    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Szukałem po krakowie firm które zajmują się roletami, i gościłem przedstawicieli Roletexu i Rolmaxu. Chciałem rolety dzień noc.

Roletex wycenił je na 2100 zł, Rolmax stwierdził że takich rolet się nie da zamontować poprawnie na naszych oknach (listwy przyszybkowe jako ćwierć wałki), i zaproponował plisy, które miały być tańsze od dzień noc. Wycenił je na 2200zł... Zwątpiłem, znalazłem firmę spoza krakowa z polecenia znajomego który brał od nich plisy. Wycenili mi je na troche ponad 1000zł..
Także nie wiem czy znajdziesz tanią firmę z krakowa Wink
paula_zy 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 09, 2014 13:42
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 17:45    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

To mnie trochę sprowadziłeś na ziemię, bo liczyłam na to że wydamy na rolety około 1000, a tu ceny wprost kosmiczne. No cóż będe szukać dalej Confused
tommyk 
   

Forum Ekspert


Wiek: 38
Dołączył: Pon Mar 17, 2014 9:45
Posty: 429
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 19:39    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Ja kupiłem na allegro 4 rolety dzień i noc: 2 szt na okno balkonowe i 2 sztuki na podwójne okno w drugim pokoju. Nawijane na wałek nie w kasetach, zapłaciłem 400 zł. Minusem było to że nie zapytałem o dłuższe mocowania ze względu na odpowietrzniki na oknach, więc przykręciłem je do ramy małymi wkrętami.
Maciek555 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Sie 07, 2014 8:48
Posty: 397
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 10:45    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

tommyk podrzuć na prv linka do sprzedawcy na allegro jak już masz sprawdzonego, z drugiej strony pasowało by to jakoś zamontować bez wiercenie do okna :/
wiolkawojcik 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 01, 2014 17:46
Posty: 251
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 10:53    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Mozna dokupic dłuższe uchwyty osobno w OBI lub innym sklepie oferujacym tolety
monia7a 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 10, 2014 14:48
Posty: 127
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 12:52    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Ja mam przyklejone klejem montażowych i od września nie spadły a same rolety kupowałam w obi
little_emma 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Lip 29, 2014 1:46
Posty: 228
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 20:47    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Ja rolety wewnętrzne kupowałam w Castoramie. Szukałam takich zawieszanych na ramie okna. Pierwotnie uchwyty były za krótkie ze względu na nawietrzniki w oknach, jednak okazało się, że można dokupić dłuższe haczyki. I one pasują pod nasze nawietrzniki. Gdyby coś się nie trzymało, to jeszcze można to podkleić. Ja na razie jeszcze nie użytkuję ich w pełni, bo na stałe jeszcze nie mieszkam, póki co mam na samych haczykach.
Wiercenia za wszelką cenę chciałam uniknąć - nie wiem jak jest wtedy z gwarancją.
gorylekto 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pon Cze 30, 2014 11:30
Posty: 13
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 23:03    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Ktoś jeszcze poleca inne firmy(inne niż Roletex i OknoKoncept) do rolet antywłamaniowych? Jak rozumiem w Oknokoncept balkon x2 + sypialnia = 2800 zł za sznurek. Ktoś znalazł coś tańszego?
przemkiemzwany 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Cze 03, 2014 20:26
Posty: 95
Skąd: Jasło

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 9:13    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

firma FEN - 2200 za całość (sznurek)
wika88 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Cze 12, 2014 20:48
Posty: 30
Skąd: PL

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 18:07    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

A sprawdzał ktoś ceny w Roletexie?
malaom 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Paź 11, 2014 20:15
Posty: 22
Skąd: Kraków trzy ogrody

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 8:25    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Czy ktoś wie jak jest z gwarancja na okna,w momencie przywiercenia małych wkrętów?
GregoryX 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Maj 18, 2014 21:56
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 9:40    Temat postu: Re: ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

malaom napisał:
Czy ktoś wie jak jest z gwarancja na okna,w momencie przywiercenia małych wkrętów?

Dopóki przykręca się roletę/żaluzję/plisę do listew przyszybowych, nie traci się gwarancji. Listwy są wymienne, więc nie z tym problemu, że dziurawi się okno. Oczywiście wszystko zależy od producenta, ale z tych których znam, żaden nie robi problemu.
Każde przewiercenie ramy, bądź skrzydła to z reguły utrata gwarancji.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama