portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków Trzy Ogrody - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Trzy Ogrody - sprawy osiedlowe » Forum » Internet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Maciek555 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Sie 07, 2014 8:48
Posty: 397
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 13:12    Temat postu: Re: Internet

Zmieniając temat chciałem zauważyć że AWIS zmienił cennik obniżając znacząco ceny, więc jak ktoś jeszcze nie podpisał umowy to ma lepsze warunki ...

Internet kablowy - 25 Mb/s. 45,00 PLN 55,00 PLN 65,00 PLN
Internet kablowy - 50 Mb/s. 55,00 PLN 65,00 PLN 75,00 PLN
Internet kablowy - 80 Mb/s. 65,00 PLN 75,00 PLN 85,00 PLN
Internet kablowy - 120 Mb/s. 75,00 PLN 85,00 PLN 95,00 PLN
Internet kablowy - 150 Mb/s. 85,00 PLN 95,00 PLN 105,00 PLN

Ja jestem lekko wkurwiony bo podpisałem kilka dni przed zmianą na 40 mbit ... teraz w tej cenie miałbym 80 ... :S
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:04    Temat postu: Re: Internet

Jeśli chodzi o nasze usługi to wszystko jest dostępne na naszej stronie

nawet lista kanałów TVK

www.osiedlowa.net
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:35    Temat postu: Re: Internet

AWIST zmienił ceny - hehehe.......

Ciekawe że po publikacji kilku postów, nagle AWIST martwi się o klienta i nagle zmienia ofertę.

Albo bym to inaczej sformułował.

AWIST nie ma dla was nic do zaoferowania i boi się

KONKURNECJI JAK OGNIA!!


A obniżenie cen po obublikowaniu naszych oznacza jedno.

AWIST stosuje tzw. praktyki nieuczciwej konkurencji !!!!

Ale to Wspólnota decyduje, jacy operatorzy bedą konkurować.

Jeśli chcecie normalną telewizję i internet to zachecam do skorzystania z naszej oferty, która jest naprawde niezła.
Maciek555 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Sie 07, 2014 8:48
Posty: 397
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 18:03    Temat postu: Re: Internet

Wiesz co, powiem tak - jestem jak najbardziej za konkurencją, kilkoma operatorami itp

Ale twój styl reklamy na forum w moim odczuciu jest lekko wkurwiający, nachalny i mało profesjonalny to raz.

Po drugie lata mi kolo gwizdka AWIST ale akurat ceny zmienił przed twoją reklamą na forum ...
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 18:18    Temat postu: Re: Internet

Maciek555 napisał:
Wiesz co, powiem tak - jestem jak najbardziej za konkurencją, kilkoma operatorami itp

Ale twój styl reklamy na forum w moim odczuciu jest lekko wkurwiający, nachalny i mało profesjonalny to raz.

Po drugie lata mi kolo gwizdka AWIST ale akurat ceny zmienił przed twoją reklamą na forum ...


Ja tylko stwierdzam FAKTY
Maciek555 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Sie 07, 2014 8:48
Posty: 397
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 18:22    Temat postu: Re: Internet

Raczej domysły bo tłumacze że AWIST zmienił ceny jeszcze grubo przed świętami Wink
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 18:35    Temat postu: Re: Internet

To tym bardziej sie powinieneś cieszyć Smile
magister1986 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Paź 16, 2014 13:04
Posty: 4
Skąd: Ogród

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 11:09    Temat postu: Re: Internet

No i widzimy drodzy Państwo prawdziwy obraz firmy Art-Media.....
Chcieli po prostu "Wejść" do nas na osiedle tylko i wyłącznie, aby przejąć klientów Awistowi, a nie w "wielkiej trosce" o nasze dobro. Pan phlpus chciał nam na siłe udowodnić, że jego łącze jest najlepsze na świecie.....
Zarzuty, że Awist zmienił ofertę po publikacjach Art-Media są jak najbardziej wymyślone, a patrząc na stronę osiedlowa.net ewidentnie widać kto wprowadził aktualizację cen w momencie kiedy agitacja na forum nie przynosiła skutku (post na stronie osiedlowa.net z 2 stycznia 2015), a i wykaz kanałów TV pojawił się dopiero po nowym roku.....

Tak na prawdę patrząc na sposób wypowiedzi phlpus, chyba nie chciałbym mieć doczynienia na co dzień z takim dostawcą Internetu.

PS. W Awist od dłuższego czasu nie ma żadnych problemów z TV ani Netem, a nowe pakiety prędkości którę teraz oferują sprawiają, że ich oferta jest na prawdę warta uwagi.


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla sąsiadów! Wink
magister1986 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Paź 16, 2014 13:04
Posty: 4
Skąd: Ogród

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 11:15    Temat postu: Re: Internet

A Panu phlpus sugeruję "nieść kaganek oświaty" na innych forach......bo swoimi działaniami tutaj i ciągłymi zarzutami wobec konkurencji nic Pan nie zdziała.
Mamy już na osiedlu sieć światłowodową, więc nie wiem co Pan lepszego może nam zaproponować ?
Chyba, że jest jakaś super nowoczesna technologia, o której wie tylko firma Art-Media Wink
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 22:51    Temat postu: Re: Internet

magister1986 napisał:
No i widzimy drodzy Państwo prawdziwy obraz firmy Art-Media.....
Chcieli po prostu "Wejść" do nas na osiedle tylko i wyłącznie, aby przejąć klientów Awistowi, a nie w "wielkiej trosce" o nasze dobro. Pan phlpus chciał nam na siłe udowodnić, że jego łącze jest najlepsze na świecie.....
Zarzuty, że Awist zmienił ofertę po publikacjach Art-Media są jak najbardziej wymyślone, a patrząc na stronę osiedlowa.net ewidentnie widać kto wprowadził aktualizację cen w momencie kiedy agitacja na forum nie przynosiła skutku (post na stronie osiedlowa.net z 2 stycznia 2015), a i wykaz kanałów TV pojawił się dopiero po nowym roku.....

Tak na prawdę patrząc na sposób wypowiedzi phlpus, chyba nie chciałbym mieć doczynienia na co dzień z takim dostawcą Internetu.

PS. W Awist od dłuższego czasu nie ma żadnych problemów z TV ani Netem, a nowe pakiety prędkości którę teraz oferują sprawiają, że ich oferta jest na prawdę warta uwagi.


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla sąsiadów! Wink




1.Co do Obrazu Naszej Firmy to nie masz pojęcia jaki on jest więc nie wypisuj jaki on jest, bo zapewne nie korzystasz z naszych usług.

2.Nie przejmujemy klientów firmy AWIST, klient sam decyduje.

3.Nasze łącza są na światowym poziomie, a z opinii uzytkowników innych firm jestem w stanie wywnioskować że mamy lepszeusługi,
a co ważniejsze większe doświadczenie w budowaniu sieci. Bo dla ciebie ważniejsze jest to że POWIESZ - MAM ŚWIATŁOWODOWY INTERNET !

Współczuje ci że jesteś taki głupi. Poczytaj trochu jak wygląda oszustwo światłowodowe, które masz na dzień dzisiejszy podłączone.

4. Nasza strona miała aktualizacje od nowego roku, bo jakoś nie przykładamy większej uwagi do treści, tylko do jakości
usług

5. AWIST sobie może dawać na swojej stronie oferty jakie chce. My dajemy ofertę TVK, taką jaką posiadamy i z jakimi
nadawcami mamy podpisane umowy, BO NASZ SYGNAŁ TVK JEST TWORZONY W NASZEJ STACJI CZOŁOWEJ ! - A nie gdzieś tam sobie....

AWIST kupuje gotowy sygnał i nie jest w stanie dodać nawet jednego kanału, bo nie ma wiedzy i sprzętu jak to zrobić.
a firma EVIO cieszy się z klienta, który płaci a $ ląduje na ich koncie.

6.Ja bym nie chciał mieć do czynienia z takim klientem jak ty, który nie ma zielonego pojęcia o co chodzi w temacie.

Wystarczy że dostaniesz ładna ulotkę i jesteś zadowolony.


Więc uważam albo pracujesz w tej firmie albo jesteś cymbałem, hehehe.......
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 23:01    Temat postu: Re: Internet

magister1986 napisał:
A Panu phlpus sugeruję "nieść kaganek oświaty" na innych forach......bo swoimi działaniami tutaj i ciągłymi zarzutami wobec konkurencji nic Pan nie zdziała.
Mamy już na osiedlu sieć światłowodową, więc nie wiem co Pan lepszego może nam zaproponować ?
Chyba, że jest jakaś super nowoczesna technologia, o której wie tylko firma Art-Media Wink




"nieść kaganek oświaty" - należy się osobiście tobie.

Nie stawiam zarzutów wobec konkurencji tylko stwierdzam fakty !


Chciałbyś mieć śieć światłowodową na osiedlu,

nie miałeś nigdy więc wydaje ci się ze ją masz !


Naprawde współczuję ci poziomu wiedzy.

Najpierw zapytaj lub doczytaj a poźniej możemy podyskutować o sieciach FTTX i HFC, które tworzy ART-MEDIA
magister1986 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Paź 16, 2014 13:04
Posty: 4
Skąd: Ogród

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 23:32    Temat postu: Re: Internet

Poziom kultury i sposób wypowiedzi w powyższych postach odstrasza od dalszej konwersacji i współpracy z Panem.....

Jednakże, nie zniżając się do Pana poziomu, zapytam grzecznie:

1) Na jakiej podstawie uważa Pan, że mamy na osiedlu pseudo światłowody, skoro wszyscy dobrze wiemy, że wszystkie nasze bloki są okablowane światłowodowo, a i przyłącz główny jest już po świetle ?

2) Jak teraz chcecie wejść Państwo do nas na osiedle ze swoimi światłowodami skoro wszystkie prace budowlane są już zakończone i mija się z celem na nowo zrywać kostki brukowe, kuć klatek itp ?

3) Co Pan ma na myśli pisząc o oszustwie światłowodowym ?

4) Skoro Państwa łącza są na światowym poziomie, byłbym wdzięczny o podanie informacji z jakich łącz korzysta Państwa firma.


Zastanawia fakt, iż wszystkich którzy nie podchodzą z "hurra optymizmem"
do Pana "światowego poziomu łącz" od razu Pan atakuje... a konkurencję oskarża o oszustwa, przekręty itp....... (słaby to marketing)


PS. Aha i jeszcze jeden post z tekstami "jesteś głupi, cymbał" itp. i będę zmuszony zgłosić Pana konto do zablokowania na tym forum, który ma służyć nam mieszkańcom tego osiedla i chyba nikt nie ma ochoty czytać Pana kolokwializmów....

TROCHĘ KULTURY!!!!
phlpus 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pią Gru 26, 2014 11:43
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 21:23    Temat postu: Re: Internet

Poziom kultury nie jest niski ale jest, jaki jest

Może Pana odstrasza ale pewne rzeczy należy załatwiać "krzykiem" bo czasami inaczej się nie da.


1.Nie wiem jaki ma Pan światłowód ale pracuje na aktualnych mapach do celów projektowych waszego osiedla i okolic
i nigdzie nie ma wrysowanych światłowodów, a skoro nie ma na mapie to ich nie ma !

no chyba ze jakaś tzw. lewizna, która wcześniej czy później się kończy aferą.

2. Z wejściem z jakimikolwiek nowymi mediami nie ma najmniejszego problemu, bo przy budowie infrastruktury istnieje takie pojęcie w każdej umowie jak " Przywrócenie terenu do stanu pierwotnego"
A kostka brukowa czy klatki będą niejednokrotnie narażone takim działanią,

3. co do oszustw to jest to standartowo uskuteczniane w całym kraju.
Jak juz wcześniej pisałem. Operator z checi pozyskania klientów podłączy światłowody do mieszkań i na tym się kończy. a dalej sygnał jest dostarczany radiowo.

A to można sprawdzić bardzo szybko Smile

4. my korzystamy z LIM,PLIX,KIX,TKT,LEVEL3,TPX

Co do światowego poziomu łącz to sprawa jest prosta.

Pseudo operatorów w kraju jest masa. Tylko należy przeanalizować co maja do zaoferowania.
A świadczenie usługi korzystając z gotowego kontentu, który się kupuje jako "gotowca" do niczego dobrego nie prowadzi.

A przekręt na waszym osiedlu jest taki że nie macie możliwości wyboru !
i można zadać pytanie dlaczego ?

Wspolnoty decydują co mają mieć a czego nie i tylko od was zależy

My tworzymy kompleksowe rozwiązanie internet, telefon, telewizja, która w naszym wykonaniu jest najlepszą opcją na rynku
bo jest prosta bez dekoderów i każdy może podłączyć kilka TV bez żadnych opłat !

W dodatku budujemy systemy monitoringu, który sobie odpalacie w sieci kablowej i wiecie co sie dzieje w terenie.

Cieżko mi jest zrozumieć wspólnotę, która może mieć dodatkowego operatora ZA DARMO ! a w dodatku system monitoringu w atrakcyjnej cenie, którego nie macie.

Skoro uraziłem Twoją osobę to cie przepraszam, ale nie podnoś mi ciśnienia w tematach o których nie masz pojęcia.

Wystarczy zapytać albo poczytać !
ogonek 
   

Bywalec


Wiek: 110
Dołączył: Śro Lip 30, 2014 17:09
Posty: 47
Skąd: KEEFOX_CHECKED_FLAG_FALSE

PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 20:26    Temat postu: Re: Internet

Witam,
Proponuję zakończyć dyskusję z Phlpus.
Mija się to z celem.
Jakiś tam efekt został osiągnięty.

Wracając do poważnych spraw, mam odpowiedź z pionu inwestycji UPC. Nie mają infrastruktury w rejonie ulicy Dębskiego, nie mają zgody na wykorzystanie infrastruktury Orange, gdyż takowej nie ma w tym rejonie.
Jeśli chodzi o firmę UPC jako dostawcę usług na naszym osiedlu, to nie planują w najbliższym inwestycji w naszym rejonie.
To udało mi się uzyskać.

Proponuję aby obrażających innych użytkowników banować.
Pozdrawiam
marina56 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sty 28, 2015 20:47
Posty: 4
Skąd: Polski

PostWysłany: Śro Sty 28, 2015 20:51    Temat postu: Re: Internet

Net na kartę jest tańszy. Polecam poszukać ofert.
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama